PO zavřeno, ÚT-ČT 11-19h, PÁ-SO 11-17 h NE zavřeno.

Projekt ( SEN O )

Nejprodávanější

Županium růžové šaty
Na objednávku
ZUPANIUMSATY
 
8 900 Kč
Županium zelená košile
Na objednávku
ZUPANIUMSATY3
 
6 500 Kč
Županium žlutá košile
Skladem
ZUPANIUMSATY2
 
6 500 Kč
3 položek celkem
Josefina 8
8 900 Kč
ZUPANIUMSATY
Josefina 1
6 500 Kč
ZUPANIUMSATY3
Josefina 4
6 500 Kč
ZUPANIUMSATY2

 

"Vysnily jsme si, že sny se mohou plnit i během aktuální situace. Kultura a možnost vidět nové věci naživo a nacítit je, nám velmi chybí. Projekt ( SEN O ) zároveň prezentuje sny, na které jsme předtím neměli čas a teď už máme. Rozhodly jsme se, že se v našich snech podpoříme a najdeme nový způsob jak fungovat a tím pomůžeme i ostatním..."

Cyklus několika žen Galerie SENO je o našich snech, tedy snech “o”
O Volnosti, O ženskosti, O vůni, O Svobodě, O síle, O Lásce, O Inspirativnosti, O Přitažlivosti, O Touze, O Snění, O vzájemnosti, O rozmanitosti

/

Nový galerijní projekt SEN O podporuje a vystavuje umění žen ve výlohách design obchodu Harddecore na pražském Senovážném náměstí. Projekt spolku Galerie SENO si bere za cíl prezentovat kurátorsky vybraná díla zajímavých a inspirativních žen-umělkyň, jejichž obrazy, šperky, porcelán, fotografie, květiny, parfémy, textil, umělecké objekty a básně budou postupně představovány všem, kteří půjdou kolem. Výstavy budou vždy prodejní a část výtěžku z prodaných děl poputuje na podporu dobročinného projektu Metráž, který pomáhá ženám v nouzi.

/

SEN - zážitek iluzorních hlasů nebo jiných vjemů tvořených mozkem během spánku v rámci procesu snění. Sny často ukazují události, které jsou ve skutečnosti nepravděpodobné, a jsou obvykle mimo kontrolu spící osoby. Vycházejí z vnějších i vnitřních podnětů vzpomínek a představ spícího. Sen je tudíž významná psychologická událost.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz