Co napsat na přání k sv. Valentýnu?

Datum: 10.2.2017

Přistihli jste se, jak stojíte u regálu s bonboniérama ve tvaru srdce nebo jak píšete básničku typu: "Ať na Vaši lásku nic nevrhá stín a nejkrásnějším dnem je Valentýn." ?

Někdy se přání obejdou úplně beze slov.
Nic si nemusíme vzájemně říkat nebo vysvětlovat, chceme jen těm druhým dát vědět, že je máme rádi, že o sobě víme, potěšit je něčím, co pro nás samotné má váhu. A nebo je známe natolik, že by slova byla napřekážku.
Někdy hledáme ty správné věty a nedostává se nám jich nebo chceme, aby byl poznat náš rukopis a říct to po svém. Někdy máme rádi dlouhé odstavce, píšeme do štíhlých oken facebookových zpráv dlouhé řady modrých bublin, platíme si neomezené tarify, otiskáváme do instagramu fotoromány. Všechno to už umíme. A když pak smolíme o víkendu dopisy na postcrossing, říkáme si, kam jsme to až došli a jestli neděláme něco špatně. Že jsme si natolik zvykli psát dlouhé řady smajlíků, že už se ani nemusíme smát nahlas.

VazODQ9qIS

POJĎME HLEDAT SPOLEČNĚ.

Rozhodli jsme se to udělat jinak. Nejprve jsme vybrali den sv. Valentýna a zlevnili všechno zboží na kterém je motiv srdce.
Vnímáme svátek zamilovaných především jako symbol a protože je těžké se vyznat v tom mumraji slev, reklam a bannerů, chceme se odlišit, ne odlidštit.

Chtěli jsme vynalézt způsob, který by fungoval opačně. Zeptat se přímo vás, jak popřát. Co říct, kdy a komu. Na svátek sv. Valentýna, k narozeninám nebo jen tak.

t8CqACyHhQ

tohle je naše odpověď

Ptali jste se nás na to dlouho a tohle je naše odpověď.
Vytvoříme vám dárkový poukaz, který bude obsahovat to, co si budete sami přát. Vaše slova, vaše sdělení. Pošlete nám jeho znění emailem na info@harddecore.cz, sdělte nám požadovanou hodnotu dárkového poukazu, my vás obratem informujeme o způsobu a času dodání.

Každý poukaz obsahuje unikátní kód, který můžete využít i na našem eshopu. Chcete elektronickou verzi nebo poukaz dodat poštou? Přizpůsobíme se Vám.
Jsme tu každé pondělí - sobotu, kdy si poukaz můžete sami vyzvednout. Buďte tak výřeční jak sami chcete.

Můžeme Vám s něčím poradit? Napište.

voucher_w